KONST / Litografier / Serigrafi 11915132
nr 1191 5132
Richard Ryan
(f. 1974), Sverige
Serigrafi, Signerad, numrerad 144/250, löst blad, bladets mått: 34x48
Richard Ryan, svensk bildkonstnär född 1974 i Santiago, Chile.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 18 juni 2018
kl 19:43:54
18/6 12:12:27
Richard Ryan
Läs mer om Richard Ryan